Manisa’nın Cumhur İttifakı adaylarına Gördes ilgisi

MANİSA (İGFA) – 31 Mart tarihinde yapılacak olan lokal seçimler öncesinde ilçe ziyaretlerini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Lider Adayı Cengiz Ergün, Gördes Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı Muhammet Akyol ile birlikte esnaf ve pazaryeri ziyaretleri gerçekleştirdi. Lider Ergün ve Lider Akyol, esnaflara ve pazarcılara iyi işler, vatandaşlara güzel alışverişler diledi.

Dr. Sadık Ahmet Belediye Kapalı Pazar Yeri ziyaretinde yeni pazaryeri projesi için çalışmaların yakın vakitte başlayacağını açıklayan Lider Ergün ve Lider Akyol’a, pazarcılar teşekkürlerini iletti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gördes Belediye Lideri Muhammet Akyol ve beraberindeki heyet, Manisiz Parkında çay molası verdi. Çay sohbetinin akabinde Gördes Belediyesi ziyaret edildi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe programı kapsamında Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u da makamında ziyaret etti.

Belediye binası önünde çocuklar ve Gördes Belediyesi çalışanları tarafından karşılanan Lider Ergün’e, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları Vilayet Lideri Emirhan Sallıtepe, KAÇEP İl Başkanı Gonca Aras, MHP İlçe Lideri Abdurrazik Yonat, AK Parti İlçe Lideri Halil Erden, Ülkü Ocakları İlçe Lideri Hüseyin Yılmaz, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Necati Toprak, KAÇEP Lideri Feride Batur, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Eren eşlik etti. Lider Ergün, kendisini karşılayan çocuklarla yakından ilgilenerek, top ve kırtasiye seti ikram etti. Lider Ergün’e ikramları nedeniyle teşekkür eden çocuklar, ‘En Büyük Lider Cengiz Başkan’ sloganları attı. Gördes Belediyesi ziyaretinde gündeme ait değerlendirmelerde bulunuldu.

PROTOKOL İMZALANDI

Ziyarette Kobaklar Mahallesi’nde bulunan tarla vasıflı taşınmazın 14.908 metrekarelik kısmının mezarlık olarak kullanılmak üzere 25 yıl mühlet ile Büyükşehir Belediyesi’ne tahsisine ait protokol imzalandı. Bunun yanı sıra Ulgar Mahallesi’nde vatandaşların hayır ve cemiyetlerini yapabilecekleri alan için çalışmaların yakında başlayacağının muştusu verildi.

Başkan Cengiz Ergün ve Lider Muhammet Akyol, Gördes Ziraat Odası Başkanı Mehmet Koç ve idaresiyle de bir araya geldi. Oda Başkanı Koç, çiftçiye verdiği dayanaklar için Lider Ergün’e teşekkür etti. Lider Cengiz Ergün de ‘Çiftçiye daima takviye, tam destek’ iletisi verdi. Lider Ergün ve Lider Akyol, Gördes’te dokuma pazarı ve Havuzlu Çarşı ziyaretleri ile programlarını sürdürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir