Başkan Ergün’e Kula’da sevgi seli

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Lider Adayı Cengiz Ergün, Çarşamba gününü Kula ilçesine ayırdı. Kula Kent Meydanında ilçe halkıyla buluşan Lider Ergün’e Kula Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı Hüseyin Tosun, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları Vilayet Lideri Emirhan Sallıtepe, KAÇEP Başkanı Gonca Aras, MHP Kula İlçe Lideri Nazım Baytok, AK Parti Kula İlçe Lideri Eyüp Yavuz Aşkın, AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Özge Börekçi, KAÇEP İlçe Başkanı İlçe Başkanı Ayşe Sabuncuoğlu, Ülkü Ocakları İlçe Lideri Süleyman Dokuzlu, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri eşlik etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, gülümseyen yüzleri ile kendisini bekleyen Kulalı vatandaşlarla tek tek selamlaştı.


PERSONELE TEŞEKKÜR ETTİ
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula ziyareti sırasında ilçede vazife yapan işçilerle de bir ortaya geldi. Çalışanına çalışmalarında muvaffakiyetler dileyen Lider Ergün, vatandaşların teveccühleri ile önümüzdeki 5 yıl daha Kulalı vatandaşlara birlikte hizmet edeceklerini söyledi.

ODA LİDERLERİ İLE PROJE VE YATIRIMLAR GÖRÜŞÜLDÜ
Lider Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra 10 yıldır özverili hizmetlerinin karşılığını kendisine takviye olarak gösteren Kula halkını sevgiyle selamladıktan sonra Kula Belediyesini ziyaret etti. Kula Belediye Başkanlığı makamında ilçede faaliyet gösteren odaların ve derneklerin liderleri ile bir toplantı gerçekleştiren Lider Cengiz Ergün, 10 yıllık süreçte ilçeye 390 milyon 836 bin TL’lik yatırım yaptıklarını belirtti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 31 Mart tarihinde yapılacak olan mahallî seçimlerde vatandaşların teveccühleri ile bir devir daha misyon yapmaları halinde yeniden Kula’ya en hoş hizmetleri yapacaklarını söyledi. Oda Liderleri da Kula Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hüseyin Tosun ile Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Lider Adayı Cengiz Ergün’e 31 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde muvaffakiyetler diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir